Showbizz.dk | Danmarks største bookingbureau
Showbizz logo i rød

Menu

Kontorer i Danmark

HOVEDKONTOR & ADMINISTRATION KØBENHAVN

Gamlehave Allé 12, 2920 Charlottenlund.
Telefon 70 27 03 90
CVR. 19435849

showbizz@showbizz.dk

Frederiksberg: Jens Peter Løkke

Telefon 70 27 03 95
Mobil: 41 39 67 65

jp@showbizz.dk

 

Nykøbing Falster: Mads Staun

Telefon 70 27 03 91
Mobil: 41 39 67 68

mads@showbizz.dk

 

Odense: Andy Hansen

Telefon 70 27 03 92
Mobil: 41 39 67 62

andy@showbizz.dk

Thisted: Anders Pedersen

Telefon: 70 27 03 94
Mobil: 41 39 67 64

anders@showbizz.dk

 

Horsens: Nicki Jack 

Telefon 70 27 03 93.
Mobil: 41 39 67 63

nicki@showbizz.dk

Århus: Mek Falk

Telefon : 70 20 22 08
Mobil: 40 84 02 64

mek@showbizz.dk

Tilmeld dig vores nyhedsmail

Modtag aktuelle nyheder og

gode tilbud direkte i din mailboks.

Showbizz Danmark Hovedkontor

Gamlehave Alle 12

2920 Charlottenlund

Tlf. 70 27 03 07

showbizz@showbizz.dk