forespørgselsliste

Din liste er tom >

Medarbejdere

Bookere  | Salg


mads

KBH | SJÆLLAND

Mads Staun
Booker | Manager
Telefon: 70 27 03 91
Mobil: 41 39 67 68

mads@showbizz.dk


jens peter sort hvid

KBH | SJÆLLAND

Jens Peter Løkke
Booker | Manager
Telefon: 70 27 03 95
Mobil: 41 39 67 65

jp@showbizz.dk


andyweb

FYN | SYDJYLLAND

Andy Hansen
Booker | Manager
Telefon: 70 27 03 92
Mobil: 41 39 67 62

andy@showbizz.dk

anders

VEST | NORDJYLLAND

Anders D. Pedersen
Booker | Manager
Telefon: 70 27 03 94
Mobil: 41 39 67 64

anders@showbizz.dk

nicki jack sort hvid

ØST | MIDTJYLLAND

Nicki Jack 

Booker | Manager

Telefon: 70 27 03 93
Mobil: 41 39 67 63

nicki@showbizz.dk


Mek_Falk_Showbizz

ØST | MIDTJYLLAND

Mek Falk

Booker | Manager

Telefon: 70 20 22 08
Mobil: 40 84 02 64

mek@showbizz.dk


Linkedin_showbizz_gray

Ledelse| Administration 


PH_Medarbjedere

KBH | SJÆLLAND

PH Jakobsen
Direktør | Booker
Telefon: 70 27 03 90
Mobil: 41 39 67 60

ph@showbizz.dk


Linkedin_showbizz_gray

anette

Anette Lynne Lind

Chefsekretær|

Bogholderi

Telefon: 70 27 03 90
Mobil: 41 39 67 61

Spørgsmål om faktura og betaling, send mail til:

anette@showbizz.dk

mariannemedarbejdere

Marianne Mathiesen

Sekretær |

Kontraktansvarlig
Telefon: 70 27 03 90

Mobil: 41 39 67 66

marianne@showbizz.dk

carina

Carina Bisgaard

SoMe & Marketingansvarlig

Mobil: 22 27 68 17 

carina@showbizz.dk

anne sorthvid

Anne Li Jakobsen

SoMe & Web  assistent

Telefon: 70 27 03 90

anne@showbizz.dk

frida

Frida Lund
SoMe & Web assistent 
Telefon: 70 27 03 90

frida@showbizz.dk

katrine

Katrine Holck

Grafisk Design | Web
Telefon: 26 34 38 34

showbizz@showbizz.dk

COPYRIGHT SHOWBIZZ DANMARK

Så behøver du kun at søge ét sted!

Tlf. 70 27 03 07

FB_1.png
G_.png
Til toppen