forespørgselsliste

Din liste er tom >

Medarbejdere

Bookere  | Salg


mads

KBH | SJÆLLAND

Mads Staun
Booker | Manager
Telefon: 70 27 03 90
Mobil: 41 39 67 68

mads@showbizz.dk


andyweb

FYN | SYDJYLLAND

Andy Hansen
Booker | Manager
Telefon: 70 27 03 92
Mobil: 41 39 67 62

andy@showbizz.dk

Anders

VEST | NORDJYLLAND

Anders D. Pedersen
Booker | Manager
Telefon: 70 27 03 94
Mobil: 41 39 67 64

anders@showbizz.dk

Mek_Falk_Showbizz

ØST | MIDTJYLLAND

Mek Falk

Booker | Manager

Telefon: 70 20 22 08
Mobil: 40 84 02 64

mek@showbizz.dk


Linkedin_showbizz_gray

Ledelse| Administration 


PH_Medarbjedere

KBH | SJÆLLAND

PH Jakobsen
Direktør | Booker
Telefon: 70 27 03 90
Mobil: 41 39 67 60

ph@showbizz.dk


Linkedin_showbizz_gray

anette

Anette Lynne Lind

Chefsekretær|

Bogholderi

Telefon: 70 27 03 90
Mobil: 41 39 67 61

Spørgsmål om faktura og betaling, send mail til:

anette@showbizz.dk

katrine

Katrine Holck

Grafisk Design | Web
Telefon: 70 27 03 90

showbizz@showbizz.dk

mariannemedarbejdere

Marianne Mathiesen

Sekretær| kontraktansvarlig
Telefon: 70 27 03 90

Mobil: 28888997

marianne@showbizz.dk

COPYRIGHT SHOWBIZZ DANMARK

Så behøver du kun at søge ét sted!

Tlf. 70 27 03 07

FB_1.png
G_.png
Til toppen